Всеукраїнський конкурс «Ліси для нащадків»: про підсумки обласного етапу

Дата: 19.12.2022 10:32

З метою формування екологічної та економічної культури підростаючого

покоління, удосконалення форм і методів трудового навчання і виховання,

залучення до активної природоохоронної діяльності, Національним екологонатуралістичним центром учнівської молоді МОН України щороку проводиться Всеукраїнський конкурс «Ліси для нащадків».

У конкурсі взяли участь учнівські колективи, учнівські лісництва закладів загальної середньої і позашкільної освіти, гуртки юних лісівників, ланки юних лісівників Немовицької ТГ.

Приємно привітати з перемогою в обласному етапі  в всеукраїнської акції «Ліси для нащадків»  НОВОСИЛЕЦЬКУ Соломію, ученицю 10 класу Тинненського ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ОМЕЛЬКОВЕЦЬ Олена) (ІІІ місце) та учнівське лісництво Тинненського ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник ОМЕЛЬКОВЕЦЬ Олена) (ІІ місце).

Щиро бажаємо переможцям ніколи не стояти на місці, завжди проявляти себе і сміливо досягати в цьому житті всіх поставлених цілей, натхнення, творчості і позитиву на кожен день!