Дата: 05.12.2022 15:03

6 грудня українці відзначають важливе державне свято – День Збройних сил України. Воно було встановлене постановою Верховної Ради України в 1993 році.

На ЗСУ, як відомо, покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Військо забезпечує стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного та підводного простору держави.

Тож, вітаємо нашу гордість і найцінніше багатство України – всіх її військовослужбовців. Ви – наші захисники, надія і опора. Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою. Прошу прийняти щирі побажання: здоров’я, миру над головою, затишку в домі, добра в сім’ї і щастя в кожному новому дні, бажаємо, щоб доля гідно вас винагородила за Ваше добре серце, відкриту душу та чуйність.

Доземний уклін кожному, хто стоїть сьогодні на захисті українських кордонів, цілісності, неподільності та єдності нашої країни. Українським воїнам ми дякуємо за те, що в нашому цивільному житті маємо змогу навчатися, працювати, піклуватися про родини, мирно розбудовувати нашу країну. Дякуємо Вам, захисники й захисниці, за Вашу хоробрість, силу й безмежну любов до Батьківщини.

Хай Бог  охороняє та захищає всіх вас!Повертайтеся живими, здоровими та з перемогою!

Пам’ятаємо кожного, хто у цій боротьбі поклав своє життя за наш мир і спокій.

Слава воїнам-Героям України!

Слава Україні! З нами Бог!Перемога за нами!

З повагою

Немовицький сільський голова                                       Олександр ТРОХИМЕЦЬ