Засідання сесії Немовицької сільської ради

Дата: 17.11.2022 15:21

ПОВІДОМЛЕННЯ

22 листопада 2022 року о 12 год 00 хв. у приміщенні Немовицького  ліцею (каб.№ 15) за адресою с.Немовичі, вул.Центральна, 2 відбудеться  засідання  тридцять сьомої сесії Немовицької  сільської ради.

Засідання постійних комісій відбудеться перед засіданням сесії.

Орієнтовний порядок денний:

1. Про затвердження порядку денного тридцять сьомої сесії Немовицької сільської ради.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

2. Депутатські запити.

Інформує: Колядко М.І-секретар сільської ради

3. Про внесення змін до цільових програм місцевого значення Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області на 2022 рік.

Інформує: Яковець О.І. – начальник фінансового відділу

4. Про виділення коштів з резервного фонду  бюджету Немовицької сільської  територіальної громади   на 2022 рік.

Інформує: Яковець О.І. – начальник фінансового відділу

5. Про внесення  змін до бюджету Немовицької сільської  територіальної громади  на 2022  рік.

Інформує: Яковець О.І. – начальник фінансового відділу

6. Про затвердження Програми створення  місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення  населення Немовицької сільської ради  на 2022 -2023 роки.

Інформує: Крат О.В.- в.о. начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства та документального забезпечення організації роботи

7. Про затвердження Програми фінансової  підтримки комунального підприємства «Благосервіс» Немовицької сільської ради  на 2022 -2023 роки

8. Про стан дотримання законності та правопорядку на території Немовицької сільської ради

Інформують: Мельник П.С. та Шмалюх Р.В. – поліцейські офіцери громади

9. Про присвоєння сільському голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування

Інформує: Колядко М.І-секретар сільської ради

10. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти Немовицької сільської ради

Інформує: Дорошко Т.О. – в.о. начальника відділу освіти, культури молоді та спорту

11. Про внесення змін до рішення сксії Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області від 30 серпня 2022 року № 1232 «Про внесення змін до штатних розписів закладів загальної середньої освіти та комунальної установи Немовицький інклюзивно-ресурсний центр Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області

12. Про безоплатну передачу у власність ПрАТ «Рівнеобленерго» енергетичних  об’єктів.

Інформує: Пацьола Ю.С. головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства та документального забезпечення організації роботи

13. Про дострокове припинення договору оренди землі шляхом його розірвання за згодою сторін.

Інформує: Телетьон Н.В. – в.о.начальника відділу земельних відносин

14. Про надання дозволу гр. Болтрик Мирославі Сергіївні на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Інформує: Телетьон Н.В. – в.о.начальника відділу земельних відносин

15. Про надання дозволу на внесення змін в «Детальний план території індивідуальної житлової забудови «Придорожній».

Інформує: Телетьон Н.В. – в.о.начальника відділу земельних відносин

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування площею 19.3655 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

Інформує: Телетьон Н.В. – в.о.начальника відділу земельних відносин

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування площею 4.8450 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

Інформує: Телетьон Н.В. – в.о.начальника відділу земельних відносин

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування площею 0.5198 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

Інформує: Телетьон Н.В. – в.о.начальника відділу земельних відносин

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування площею 4.1011 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства с. Немовичі Сарненського району Рівненської області.

Інформує: Телетьон Н.В. – в.о.начальника відділу земельних відносин

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування площею 9.1093 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства с. Немовичі Сарненського району Рівненської області.