Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

Дата: 09.11.2022 11:30

З 2011 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея». Конкурс проводиться з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до тварин.

Участь у конкурсі взяв Зносицький ліцей Немовицької сільської ради. У результаті, учениця ліцею Боротюк Дарина посіла ІІ місце з роботою: «Король саван» та ІІІ місце з роботою: «Поліська красуня».  Переможниця була  нагороджена грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України.

Отож, щиро вітаємо з перемогою Боротюк Даринку  в конкурсі! Бажаємо не зупинятися на досягненому і прагнути розвиватися і пізнавати все більше і більше. Нехай завжди горить ентузіазм в очах і розкриваються можливості. Вперед, до нових перемог!