Новини тижня у Немовицькій громаді!

Дата: 21.10.2022 17:18

Завершився тиждень в Немовицькій громаді з добрих новин. Всі навчальні заклади громади розпочали навчання: Немовицький, Зносицький та Тинненський ліцеї у  змішаній формі, Катеринівська початкова школа в очній формі. Для створення безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану в закладах освіти продовжуються роботи з облаштування укриттів, відповідно до вимог чинного законодавства. Для безперебійного електропостачання приміщень закладів освіти сільською радою продовжується закупівля альтернативних джерел енергії – генераторів.

Завдяки проведенню ряду заходів економії енергоносіїв та інших ресурсів з’явилась можливість покращити благоустрій населених пунктів, а саме:

- спеціальною технікою проведено поточно-ямкові ремонтні доріг з твердим покриттям (асфальтовані).

- за допомогою небайдужих жителів громади, які відізвалися на заклик сільської ради та долучилися до проведення робіт з благоустрою у населених пунктах по місцю свого проживання, було  здійснено поточно-ямковий ремонт доріг без твердого покриття, зокрема підсипання біло-щебеневою сумішшю.

До настання зимового періоду також планується проведення грейдерування та часткове підсипання доріг.

Висловлюємо щиру подяку всім свідомим та небайдужим громадянам нашої громади, які власноручно долучилися до процесу ремонту доріг!