Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Немовицької сільської ради

Дата: 17.10.2022 10:21

14.10.2022 під головуванням сільського голови відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Немовицької сільської ради.

Учасники засідання розглянули два питання:

• стан підготовки Немовицької сільської ради до дій в осінньо-зимовий період 2022/2023 року;
  •  визначення формату освітнього процесу в закладах освіти Немовицької сільської  ради з 17 жовтня 2022 року.

По першому винесеному питанню керівникам структурних підрозділів, виконавчому комітету сільської ради відповідно до повноважень забезпечити неухильне виконання плану заходів з підготовки сільської ради до стабільної роботи в зимовий період 2022-2023 років, а саме запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, залучення сил та засобів до виконання робіт з попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій характерних для осінньо-зимового періоду, також обговорено план взаємодії при виконанні заходів під час ускладнення погодних умов.

По другому питанню керівникам закладів загальної середньої освіти, керівникам закладів дошкільної освіти, директору Немовицького інклюзивно-ресурсного центру Немовицької сільської ради рекомендовано відновити освітній процес в очній або змішаній формі з 17 жовтня 2022 року враховуючи: відповідність температурного режиму в приміщеннях для навчання; готовність захисних споруд цивільного захисту; віддаленість закладів освіти від критичних об’єктів інфраструктури; бажання батьків або законних представників неповнолітніх здобувачів освіти щодо форм організації освітнього процесу.