Вітання з Днем дошкілля!

Дата: 25.09.2022 11:44

Якого числа день дошкілля в Україні 2021

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти!

Вітаю всіх, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з професійним святом вихователів і всіх працівників закладів дошкільної освіти!

Від вашої мудрості, терпіння, уваги, залежить благополучнее дитинство і подальша доля кожного вихованця. Дошкільний вік особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, адже саме в цьому віці формується особистість і індивідуальність. А з вашою допомогою дітлахи пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти Батьківщину. Я впевнений, що ваша педагогічна майстерність та людська доброта допоможуть виховати гідних громадян нашої держави!

Тож, сьогодні, хочу подякувати за вашу нелегку, але таку почесну та потрібну працю і побажати міцного здоров'я, благополуччя, достатку, сімейного затишку, невичерпної життєвої енергії та звичайно ж миру і перемоги нам!!! Бажаю з кожним днем вчитися у дітей бути щасливою людиною просто так – сміятися щиро і дзвінко, мріяти красиво і весело, вірити в чудеса і власними руками їх здійснювати. Здоров'я, сил і безмежної любові до дітей. З Днем вихователя і всіх дошкільних працівників!!!

З повагою сільський голова                                              Олександр ТРОХИМЕЦЬ