Як діяти родинам, якщо втрачено зв'язок із військовим упродовж трьох чи більше діб ?

Дата: 19.09.2022 12:32

Якщо втрачено зв'язок із військовим упродовж трьох чи більше діб, рідним необхідно звернутися до:

- військової частини

-  на гарячу лінію

-  безпосереднього командира

-  командира частини

Обов'язково необхідно зберегти номер телефону, з якого військовослужбовець востаннє виходив на зв’язок.

Якщо можливо, максимально точно з'ясуйте та зафіксуйте координати місця події, після якої було втрачено зв’язок: місцевість (ліс, поле тощо), назви населених пунктів, вулиць, геолокацію телефону, інші орієнтири - вся ця інформація може бути важливою, запишіть її.

За допомогою у пошуку військового звертайтеся до Рівненської регіональної координаторки Консультативної ради Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олени Хотенко:  (068)116-5009

Форма для зв'язку з регіональним координатором Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти у Рівненській області Оленою Хотенко