ДО УВАГИ АГРОВИРОБНИКІВ!!!

Дата: 13.09.2022 11:43

З 05 вересня 2022 року агровиробники, що зареєстровані в Державному аграрному реєстрі, можуть подавати заявку на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (але не більше 372 тис.грн) або на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача (але не більше 530 тис.грн), відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 року №918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції».

Крім того, звертаємо увагу, що зареєструватися в Державному аграрному реєстрі та подати заявку можуть фізичні особи, які мають у власності від одного до ста двадцяти гектарів оброблюваних земель сільськогосподарського призначення або мають у власності від трьох до ста голів горів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Просимо сільськогосподарських виробників з метою залучення коштів державного бюджету реєструватися в Державному аграрному реєстрі та подавати заявки на отримання допомоги. В разі виникнення питань, звертайтесь у Немовицькусільську раду до головного спеціаліста  економічного розвитку та  інвестицій Ольги Крат.