Чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради

Дата: 05.08.2022 14:43

Сьогодні 05 серпня 2022 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради.

На засіданні  розглядалось ряд питань, що стосуються захисту прав та інтересів неповнолітніх дітей.  Зокрема затверджувався індивідуальний план соціального захисту дитини, яка залишилась без батьківського піклування внаслідок збройної агресії рф  та  про стан виконання батьківських  обов’язків жителькою громади щодо своїх п’ятьох  малолітніх дітей. По кожному пункту  було заслухано  начальника служби у справах дітей Немовицької сільської ради, а щодо виконання батьківських обов’язків ще й матір малолітніх. Після обговорення, члени комісії одноголосно вирішили,  рекомендувати органу опіки та піклування затвердити висновок про доцільність позбавлення батьківських прав щодо малолітніх дітей,  але  остаточне рішення буде прийняте на черговому засіданні виконавчого комітету Немовицької сільської ради.

Фото без опису                              Фото без опису