Щодо отримання благодійної допомоги від Рівненського обласного благодійного фонду «Наше Майбутнє»

Дата: 02.08.2022 14:18

Рівненський обласний благодійний фонд «Наше Майбутнє» інформує про можливість отримання благодійної допомоги для жителів нашої громади. В рамках реалізації проєкту «Надання цільової допомоги домогосподарствам» внутрішньо переміщені особи та жителі громади, що перебувають в скрутному становищі можуть отримати благодійну допомогу у вигляді відшкодування грошових коштів на купівлю товарів першої необхідності (продукти харчування, лікарські препарати та інше).

Для отримання благодійної допомоги необхідно заповнити заяву на отримання благодійної допомоги та надати необхідні документи, після цього відбудеться розгляд заявок та сформується список осіб, які отримають благодійну допомогу. Даним жителям громади, після надання оригіналу чеку, відбудеться відшкодування коштів, затрачених на покупку визначених товарів.

Заяву для отримання даної допомоги та документи до неї можна подати в сільській раді за адресою: вул.Центральна, 4 с.Немовичі.

До заяви необхідно додати такі документи:

1.      Копії ВСІХ сторінок паспорту дорослих членів родини.

2.      Копії ідентифікаційних кодів всіх членів родини.

3.      Копії свідоцтв народження неповнолітніх дітей.

4.      Копії довідок про реєстрацію (для ВПО).

5.      Копія картки реквізитів для проведення операції поповнення карткового рахунку (для зарахування компенсації витрачених коштів).

(Копії повинні бути чіткими, без цього розгляд заявки буде неможливий)

У разі погодження заяви та закупівлі необхідних предметів власним коштом, потрібно надати до Фонду ЧЕК або НАКЛАДНУ, які підтверджують факт отримання товарів.