Засідання сесії Немовицької сільської ради

Дата: 26.07.2022 15:22

28 липня 2022 о 12 год 00 хв. у приміщенні  Будинку культури с. Немовичі  (вул.Центральна, 8) відбудеться  засідання тридцять другої  сесії Немовицької  сільської ради.

Засідання постійних комісій відбудеться перед засіданням сесій.

Орієнтовний порядок денний:

1. Про створення юридичної особи – комунального комерційного підприємства «БЛАГОСЕРВІС» Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області

Інформує: Крат О.В.-  головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства та документального забезпечення організації роботи

2. Про розгляд заяви ФОП Самойлик Марії Петрівни

Інформує Крат О.В. головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства та документального забезпечення організації роботи

3. Про тимчасове переміщення закладів освіти та закріплення захисних споруд цивільного захисту за закладами освіти

Інформує: Білотіл Т.О. - В.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту

4. Про передачу в оренду терміном на 49 (сорок девять) років приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго» земельної ділянки площею 0,0052 га.

Інформує: Кичан О.І. – в.о. начальника відділу земельних відносин

5. Про передачу в оренду терміном на 49 (сорок девять) років приватному акціонерному товариству «Рівнеобленерго» земельної ділянки площею 0,0030 га.

Інформує: Кичан О.І. – в.о. начальника відділу земельних відносин

6. Про передачу в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва фермерському господарству «МП-АГРО» загальною площею 10,3154 га на території Немовицької сільської ради.

Інформує: Кичан О.І. – в.о. начальника відділу земельних відносин

7. Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва СГ ТзОВ «Дубенська Аграрна Компанія» площею 5,9577 га в с. Тинне на території Немовицької сільської ради.

Інформує: Кичан О.І. – в.о. начальника відділу земельних відносин

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування ДП «Сарненське лісове господарство» загальною площею 1228,8075 га за межами населених пунктів на території Немовицької сільської ради.

Інформує: Кичан О.І. – в.о. начальника відділу земельних відносин

9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 2,1356 га в постійне користування ДП «Сарненський лісгосп» для ведення лісового господарства і повязаних з ним послуг за межами населених пунктів на території Немовицької сільської ради.

Інформує: Кичан О.І. – в.о. начальника відділу земельних відносин

10. Про передачу в оренду терміном на 49 (сорок девять) років ФОП Бортніку В.В. земельної ділянки площею 0,1068 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.