ОГОЛОШЕННЯ !!!

Дата: 29.06.2022 09:00

Немовицька сільська рада  Сарненського району       Рівненської області       повідомляє, що 28 червня 2022 року на тридцять першій сесії восьмого скликання були прийняті рішення про місцеві податки та збори на 2023 рік, а саме:

Рішення №1207 «Про встановлення туристичного збору на території Немовицької сільської територіальної громади».

Рішення №1208 «Про встановлення транспортного податку на території Немовицької сільської територіальної громади».

Рішення №1209 «Про встановлення земельного податку та встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на території Немовицької сільської територіальної громади».

Рішення №1208 «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Немовицької сільської територіальної громади».

Рішення №1208 «Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Немовицької сільської територіальної громади».

Із повним текстом рішень та додатками до них можна ознайомитись на сайті сільської ради за посиланням: https://nemovyckaqromada.qov.ua у розділі «організаційно-правова діяльність» - «Сесії Немовицької сільської ради VIII скликання».