A A A K K K
для людей із порушенням зору
Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

Дата: 20.06.2022 16:48
Кількість переглядів: 229

Зоологічна галерея” – конкурс дитячих малюнків – Закарпатський обласний  еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

В обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея» взяли участь заклади загальної середньої та позашкільної освіти Вараського, Дубенського, Рівненського та Сарненського районів.

Участь у конкурсі сприяла розвитку образного мислення і емоційної чутливості та розкриття творчих здібностей підростаючого покоління. Вихованці закладів поглибили знання про тваринний світ та вдосконалили свої художні вміння. На конкурс представлено 376 малюнків, виконаних у різних техніках.

За висновками журі оригінальні художні роботи представили учні Познанського ліцею Березівської сільської ради та Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району, вони ознайомили нас із ссавцями різних зоогеографічних областей світу.

Нагороджуватимуть дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», в тому  числі учнів закладів загальної середньої освіти Немовицької сільської ради:

БОРОТЮК Дарину, ученицю 8 класу Зносицького ліцею,

САВЕНКО Альбіну, ученицю 8 класу Немовицького ліцею,

БОРОВИК Тетяну, ученицю 7 класу Немовицького ліцею,

ПАРАНИЦЮ Маргариту, ученицю 9 класу Немовицького ліцею,

МЕЛЕЩУК Каріну, ученицю 9 класу Немовицького ліцею.

Матеріали переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея» будуть направлені на Всеукраїнський етап до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді в м. Києві.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень