100 днів війни

Дата: 03.06.2022 16:26

100 днів війни назавжди змінили наше життя. 100 днів реальності у яку ще й досі важко повірити. Але уже не так лякають сирени. Звикли до комендантської години. Новини спокійніше дивимось… Але рахуємо кожен день війни. Ми довели світові, що Україна – велика нація. 100 днів війни показали: країна встояла, держава встояла…

Ми 100 днів відважно боремось за правду, незалежність, честь, гідність і мирне небо. Ми 100 днів сумлінно працюємо на фронті і в тилу.

І в цю жахливу дату ми продовжуємо молитися за наших Героїв, які стоять на передовій і дякувати їм, що маємо 100-й день свою землю, свою країну, яку не зламали за 3 дні, як дехто прогнозував.

Ми дякуємо усім волонтерам, які 100 днів доводять, що немає нічого неможливого.

Ми вічно пам’ятатимемо загиблих, які ціною власного життя дали нам цей 100-й день.

За цих 100 днів ми об’єдналися як ніколи. Ми – сильні. Ми – Україна. Перемога буде за нами.