Зі святом Останнього дзвоника

Дата: 02.06.2022 10:11

Шановні учні, вчителі, батьки.

Підходить до завершення навчальний рік, цьогоріч він зовсім не такий яким ми його звикли відзначати. Жорстока війна, яка розпочалася 24 лютого розділила життя на до і після. Час ніби зупинився, але ми продовжуємо жити і робити все аби захистити наших дітей, дати їм можливість мати повноцінне дитинство та забезпечити якісну освіту.

Ми пишаємося нашими дітьми, які в умовах жорстокої війни не тільки вчаться у закладах освіти, а й активно беруть участь у різноманітних конкурсах. Дорогі діти – наполегливо здобувайте знання, творіть, розвивайте свої здібності, будьте здоровими, сильними, незламними, міцними духом.

Попри неймовірно складний для нашої Батьківщини час, педагогічні працівники проявляють витривалість, відданість, чесність та неймовірну працьовитість як на освітянському фронті, так і на волонтерському. За що їм низький уклін і щира подяка!

Сподіваємось і працюємо над тим, щоб наші діти з першого вересня мали можливість очно відвідувати заклади освіти.

Сили нам на шляху до Перемоги. Слава Україні! Героям Слава!

З повагою

Немовицький сільський голова                                               Олександр ТРОХИМЕЦЬ