Вітаємо зі святом

Дата: 01.06.2022 10:15

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти – це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Вони так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям.

Вітаємо всіх діточок громади з Днем захисту дітей! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Бажаємо благополуччя в кожну сім'ю. Здоров'я і достатку, душевного тепла, повноцінної уваги, турботи і розуміння. Бережіть дітей, адже вони наше майбутнє!

З повагою

Немовицький сільський голова                                                    Олександр ТРОХИМЕЦЬ

Служба у справах дітей Немовицької сільської ради