Про участь в обласному фестивалі екологічної творчості молоді «Свіжий вітер»

Дата: 31.05.2022 12:17

26-27 травня 2022 року комунальним закладом «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради проведено обласний фестиваль екологічної творчості молоді «Свіжий вітер» у дистанційному форматі у зв’язку з військовим станом в Україні. Конкурс сприяв формуванню екологічної культури молоді, залученню дітей та підлітків до природоохоронного руху, розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.

У конкурсі взяло участь 39 колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти об’єднаних територіальних громад Рівненської області. Окремі команди виступали у двох номінаціях. Приємною новиною для нас є те, що у номінації «Екологічна мода» команда «Екодес» Зносицького ліцею (керівник ВЄТРОВА Вікторія) здобула І місце, а Примак Іванна, учениця 5 класу Тинненського ліцею (керівник ЄВТУШИНА Ольга) зайняла ІІ місце. У номінації «Екологічній театр» команда «Екодес» Зносицького ліцею (керівник ВЄТРОВА Вікторія) також зайняла І місце.

Вітаємо учасників і бажаємо надалі активно відстоювати позицію збереження чистоти довкілля.