Світла пам'ять герою!

Дата: 26.05.2022 17:36

Сумна звістка сколихнула Немовицьку територіальну громаду, вчергове здригаємось від болю. В Донецькій області під час ворожого обстрілу загинув житель села Тинне військовослужбовець Царук Віталій Петрович, 1974 року народження. 1 березня він добровільно вступив до лав Збройних сил України, щоб захищати нашу землю від російської агресії. Після військової підготовки на полігоні, був відправлений на територію Донецької області. А вже 24 травня перестало битися серце 47 річного захисника.

Усі хто знав Віталія Петровича особисто, відзначають його мужність та людяність, у їхніх спогадах він назавжди залишиться спокійною та доброю людиною.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого. Ніхто і ніщо не позбавить рідних того пекельного болю, яким обпікають їх звістки про загибель їхніх синів-захисників. Але ми пам’ятатимемо кожного, хто віддав життя за мир та незалежність своєї держави, за майбутнє нації. Слава Героям! Світла пам'ять і вічний спокій нашому земляку Віталію Царуку.