Засідання сесії Немовицької сільської ради

Дата: 20.05.2022 17:21

31 травня 2022 о 12 год 00 хв. у приміщенні Немовицького ліцею (вул.Центральна, 2) відбудеться засідання тридцятої сесії Немовицької сільської ради.

Засідання постійних комісій відбудеться перед засіданням сесій.

Орієнтовний порядок денний:

1. Про затвердження порядку денного тридцятої сесії Немовицької сільської ради

Інформує: Колядко М.І. - секретар сільської ради

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 14.12.2021р. № 936 «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності Немовицької сільської ради»

Інформує: Крат О.В.- головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства та документального забезпечення організації роботи

3. Про скасування рішення сесії Немовицької сільської ради №27 від 15 грудня 2020 року.

4. Про затвердження переліку природоохоронних заходів які фінансуюься з природоохоронного фонду Немовицької сілської ради у 2022 році

5. Про передачу в оренду земельної ділянки площею 19.0864 га. кадастровий номер 5625481100:04:001:0131 для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва СПП «Маяк»

Інформує: Дубина Н.І. – начальник відділу земельних відносин

6. Про передачу в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва «МП-АГРО»