В Сарнах відбувся благодійний футбольний турнір «Кубок ЗСУ»

Дата: 17.05.2022 12:01

14-15 травня в місті Сарни пройшов благодійний турнір з міні-футболу «Кубок ЗСУ», який організували Рівненська обласна асоціація футболу та народний депутат України Сергій Євтушок з метою збор коштів на підтримку Збройних сил України.

У турнірі взяли участь 7 команд з Сарненського району. Переможець змагань визначався за коловою системою.

У підсумку перемогу здобув сарненський «Олімп», друге місце у «Маяка» зі Зносич, третє у «Колоса» (Кричильськ).

За результатами змагань найкращим воротарем став Роман Хомич («Олімп» Сарни); найкращим захисником  Владислав Гавлитюк («Колос» Кричильськ); найкращим нападником  Владислав Котисько («Маяк»Зносичі); найкращий бомбардир  Леонід Козяр («Маяк» Зносичі); найкращим гравцем  Сергій Заєць («Олімп» Сарни).

Нагородження провели голова Рівненської обласної асоціації футболу Олексій Хахльов, народний депутат України Сергій Євтушок, міський голова Сарн Руслан Серпенінов, голова Сарненської районної асоціації футболу Віталій Питель.

На потреби зібрали ЗСУ 21 тисячу гривень.

Детальніше на сайті "Футбол Сарненщини"

>>>Перший ігровий день<<<

>>>Другий ігровий день<<<