Міжнародний проєкт "Моя війна"

Дата: 17.05.2022 10:06

У кожного українця своя історія війни. І кожна з них є важливою і має бути почута.

Нагадуємо, нещодавно Міністерство культури та інформаційної політики України запустило міжнародний проєкт #МояВійна , що став «живим» щоденником української війни.
На ньому можна поділитися своєю розповіддю про події, які ви пережили, своїми переживаннями та відчуттями. А також переглянути вже опубліковані історії.

Протягом короткого часу на порталі проєкту вже з’явились 2 700 історій, які зібрали більше 4 млн. переглядів.

Мета проєкту, перш за все — пролити світло  на воєнну агресію росії проти України для світу. Сайт доступний 74-ма мовами, а отже велика кількість іноземців можуть ознайомитися із реальними фактами злочинів рашистів. З перших вуст.

Переходьте за посиланням та розповідайте свою історію: https://mywar.mkip.gov.ua