Молодь обирає здоров'я

Дата: 09.05.2022 16:56

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я» проводиться щорічно з метою популяризації  та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

6 травня 2022 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Немовицької сільської ради були підведені підсумки відбіркового етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (дистанційно).

У фестивалі взяли участь 2 команди від закладів загальної середньої освіти Немовицької сільської ради:

– команда «Мрія», Зносицького ліцею;

– команда  «Energy», Немовицького ліцею;

Команди продемонстрували свої вокальні, хореографічні, спортивні, акторські здібності. Виступи мали агітаційний зміст, а учасники активно пропагували й закликали всіх вести здоровий спосіб життя.

Кращою у літературно-музично-спортивному конкурсі, за оцінкою журі, стала команда «Мрія» Зносицького ліцею, яка посіла І місце, і представить нашу громаду на обласному етапі. ІІ місце отримала команда «Energy», Немовицького ліцею.

Колективи всіх закладів освіти відзначилися емоційністю, яскравістю виступу учасників, гарною акторською грою, глибиною розкриття теми. Дякуємо всім учням, їхнім керівникам за участь у фестивалі та пропаганду здорового способу життя серед учнівської молоді та патріотичну налаштованість.