Смс-інформування учасників тестування

Дата: 04.05.2022 09:33

Попередньо інформуємо тих, хто реєструвався для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та має намір брати участь у національному мультипредментому тестуванні, що Український центр оцінювання якості освіти (далі – УЦОЯО) проведе  орієнтовно до 12.05.2022.

Учасникам тестування на ті телефонні номери, які були вказані під час реєстрації, буде надіслано повідомлення із номером сертифіката та пін-кодом. Ці дані необхідні для входу на Інформаційну сторінку.

Просимо тих, хто планує у 2022 році вступати до закладів вищої освіти України уважно стежити за повідомленнями на телефоні.

Після отримання номера сертифіката (логін) та пін-коду необхідно зайти на Інформаційну сторінку учасника та ознайомитись з повідомленнями, які розмістить УЦОЯО.

Надалі необхідно систематично (щоденно) стежити за повідомленнями на Інформаційній сторінці та відповідним чином реагувати на їх зміст.