Привітання з Великоднем

Дата: 22.04.2022 17:54

Христос Воскрес!

Великдень – одне з найважливіших християнських свят. Воно несе нам довгоочікувану радість перемоги добра над злом, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.

Сьогодні ми радіємо великому святу. Але напевно всі питаємо себе – чи нормально бути щасливими за кількасот кілометрів від війни. Так чи інакше, а щастя дає сили, і зараз сили потрібні всім. Ми маємо забезпечити сильний тил і всіляко допомагати всім, хто пройшов через страшний біль випробувань війною.

У ці святкові Пасхальні дні щиро бажаю миру, здоров’я, добробуту, натхнення і Божої благодаті у всіх ваших починаннях! Хай щастям, теплом і любов’ю повняться ваші домівки, а віра ніколи не полишає серця! Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою.

З повагою

Немовицький сільський голова                                     Олекскандр ТРОХИМЕЦЬ