Немовицька громада долучилася до акції "За чисте довкілля"

Дата: 15.04.2022 13:31

В рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» відбулося масове прибирання території населених пунктів Немовицької сільської ради – працівники апарату сільської ради, закладів освіти, будинків культури, бібліотек, учні та небайдужі жителі громади долучилися до акції і здійснили прибирання вулиць доріг, придорожніх смуг, лісосмуг, зупинок громадського транспорту та ліквідували місця стихійних засмічень.

Закликаємо жителів громади долучитися до прибирання території наших населених пунктів, в першу чергу вулиць, прилеглих до території власних домогосподарств. Подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю. Якщо ми не будемо байдужими до проблем довкілля можна сподіватися, що будуть чистими кожна вулиця, місто, село в нашій державі.