Проведення акції "За чисте довкілля"

Дата: 13.04.2022 12:02

Шановні жителі громади!

Не зважаючи на те, що на території нашої держави триває війна, ми не повинні забувати про наші щоденні (щорічні) турботи. Настала весна, наближається велике світле свято Христового Воскресіння, тож поряд із духовним очищенням нам потрібно подбати про чистоту оточуючого нас середовища. Кожен житель громади повинен долучитися до прибирання території населених пунктів, в першу чергу вулиць, прилеглих до території власних домогосподарств.

Також з 13.04.2022 по 30.04.2022 року оголошується проведення акції «За чисте довкілля», в рамках якої всі бажаючі можуть долучитися до прибирання територій вздовж автомобільних доріг, кладовищ, громадських місць, тощо. Організовуйтесь групами та прибирайте забруднені ділянки в зручний для вас час. Фото проведених робіт обов’язково надсилайте на електронну адресу сільської ради  для подальшого розміщення їх на сайті Немовицької сільської ради та в соціальних мережах.

Давайте покажемо усьому світу, що ми справжні європейці!