Разом до перемоги

Дата: 12.04.2022 16:11

На 48 день війни, напевно серед нас немає жодного, хто не зробив свій вклад у спільну ПЕРЕМОГУ, яка щодня наближається нашими збройними силами. Кожен з нас сьогодні перебуває на своєму фронті. Головне завдання наших закладів освіти – забезпечити якісні освітні послуги дітям. Але у вільний від уроків час колектив Немовицького ліцею долучається до роботи в шкільній їдальні: хтось проводить уроки, хтось залучає дітей до участі в конкурсах, хтось приносить продукти, хтось готує на кухні, хтось прибирає, хтось фасує продуктові пакети... Одним словом разом ми велика потужна сила, яка протистоїть кривавому російському агресору.

Дякуємо всім за активну громадську позицію, розуміння та підтримку. ВІРИМО В ЗСУ! ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ! З НАМИ БОГ І УКРАЇНА!