В єдності наша сила!

Дата: 11.04.2022 17:29

За сорок сім днів війни ми українці втратили невимовно багато. Скільки життів забрала ця війна, скільки зламала доль. Болю немає меж. Але ми, зціпивши зуби все витримаємо. Ми сильні і згуртовані як ніколи. Нащастя на території нашої громади не відбувається активних воєнних дій. Але ми не залишаємось осторонь від біди постраждалих українців. Протягом всієї війни від Немовицької територіальної громади було відправлено велику кількість гуманітарної допомоги. За цей час, жителями нашої громади, було виготовлено багато тушонок, котлет, пиріжків, вареників, напівфабрикатів та ін. Крім цього ми також не залишились осторонь від адресної допомоги для Чернігівської області. В суботу з нашої громади централізовано було відправлено 600 продовольчих наборів.

Скрутний час для нас усіх, але щедрість і людяність нас не покинула. Ми ділимось всім чим можемо. На сьогодні, напевно, немає українця, який би не долучився до доброї справи, яка наближає нас до перемоги. А вона обов’язково буде. Адже за нами правда. І все буде Україна…