З 11 квітня починає діяти нерестова заборона на вилов риби

Дата: 06.04.2022 14:47

З 11 квітня на території Рівненщини починає діяти нерестова заборона на вилов риби. Цьогоріч, заборона починає діяти на 10 днів пізніше. Зазвичай вилов забороняли з першого квітня, але цього року через холодну погоду терміни змістили.

Тож, відповідно до Наказу Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Рівненській області № 16-ОД від 30.03.2022 року «Про встановлення нерестової заборони на вилов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Рівненському рибоохоронному патрулю на 2022 рік» забороняється промислове, любительське і спортивне рибальство на період нересту та ікрометання у наступні строки:

– з 11 квітня по 30 травня – на річках області та їх кореневих водах;

– з 11 квітня по 20 червня – на озерах, водосховищах;

– з 11 квітня по 10 липня – в придаткових водах річок.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ любительське рибальство, на водоймах загального користування, з берега за межами нерестовищ однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком або спінінгом.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ громадянам, підприємствам, установам та організаціям використання плавзасобів в межах нерестовищ, крім суден уповноважених органів, що здійснюють охорону водних біоресурсів, підрозділів державної прикордонної служби України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

– з 11 квітня по 30 травня – на річках області та їх кореневих водах;

– з 11 квітня по 20 червня – на озерах, водосховищах;

– з 11 квітня по 10 липня – в придаткових водах річок.