Допомога та захист переселенцям

Дата: 04.04.2022 17:25

Ви маєте кімнату, будиночок, який ти можеш безкоштовно надати тимчасовим переселенцям. Вони: тікають від авіаударів та боїв, де росія напала на нашу країну та знищує її.

Сервіс “Допомагай” https://shelter.dopomagai.org на якому ви можете розмістити житло, а вони його знайти.

Сервіс розроблено командою волонтерів ІТ-спільноти разом з Міністерством розвитку громад та територій та з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Як це працює: якщо у вас є житло, ви можете розмістити про це оголошення на сайті https://shelter.dopomagai.org, а той хто шукає його там знайде  або зателефонувати за номером гарячої лінії 0(800)332238 (безкоштовно по Україні), якщо у вас немає смартфону чи доступу до Інтернет, щоб розмістити оголошення чи знайти прихисток самостійно.

Переваги сервісу оператори регулярно обдзвонюють оголошення, щоб перевірити стан їх актуальності.

Власники житла отримують смс-нагадування з проханням актуалізувати свої оголошення через веб-сайт або гарячу лінію. В кожної зі сторін є можливість залишити відгук чи скаргу на власника чи переселенця, яку оператори кол-центру перевіряють вручну, що дозволяє уникнути неприємних ситуацій та заблокувати шахраїв.

Якщо у вас є де прийняти тимчасових переселенців, які змушені були полишити свої домівки та евакуюватися, – додайте, будь ласка, своє оголошення за допомогою Допомагай!