Про результати обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості

Дата: 04.04.2022 14:08

Цьогоріч учасниками конкурсу-ярмарку педагогічної творчості стали 37 педагогів закладів загальної середньої освіти, представивши 30 творчих напрацювань в таких номінаціях:

• Хімія - 2 роботи
  • Біологія та екологія - 5 робіт
  • Здоров’я, безпека та добробут/основи здоров’я - 2 роботи
  • Технології - 5 робіт
  • Етика/Християнська етика/Культура добросусідства - 2 роботи
  • Музичне мистецтво - 2 роботи
  • Образотворче мистецтво - 1 робота
  • Фізична культура - 4 роботи
  • Практична психологія - 5 робіт
  • Соціальна педагогіка - 2 роботи

За результатами розгляду робіт на місцевому етапі на обласний етап конкурсу було направлено 20 робіт.

04 квітня 2022 року відбулось підбиття підсумків ХIX обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості. Маємо чудові результати:

• IІ місце – номінація “Фізична культура”, навчально-методичний посібник “Особливості організації рухової активності дітей з особливими освітніми потребами на уроках фізичної культури в ЗЗСО”, вчитель фізичної культури Тинненського ліцею Слава Сергій Васильович.
  • IІІ місце – номінація “Фізична культура”, практичний посібник “Формування предметних компетентностей учнів на уроках фізичної культури в умовах дистанційного навчання (модуль «Футбол»)”, вчитель фізичної культури Зносицького ліцею Вакулко Наталія Вікторівна.
  • ІІІ місце – номінація “Образотворче мистецтво”, методичний посібник “Ігровий прийом «Доміно» – ефективний засіб узагальнення та систематизації знань на уроках образотворчого мистецтва”, вчитель образотворчого мистецтва Зносицького ліцею Панасюк Людмила Олександрівна.

Вітаємо призерів та бажаємо високих творчих злетів у професійній діяльності.