Вітаємо лауреата І туру конкурсу "Учитель року - 2022"

Дата: 17.02.2022 18:05

Вітаємо вчительку історії та основ правознавства Немовицького ліцею Кузьмич Мирославу Петрівну, яка сьогодні була нагороджена дипломом департаменту освіти і науки Рівненської облдержадміністрації за ІІ місце в І етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022».

Пишаємось, що в нашій громаді є такі педагоги, які щороку приносять призові місця. Участь в будь-якому конкурсі – це тривога, переживання і безсонні ночі. Приємно, що учасники всеукраїнського конкурсу «Учитель року», доводять що високі знання, професіоналізм, любов до дітей і самовдосконалення є складовими успіху учителя, покликання якого «сіяти розумне, добре, вічне...».

Тож, вітаємо Мирославу Петрівну і бажаємо не зупинятися на досягнутому, розкривати і примножувати творчий потенціал учительства на ниві Добра, Патріотизму і Віри у мирне майбутнє країни. Зичимо натхнення, успішних справ, нехай кожен день приносить радість і задоволення, а щирість і талант знаходять відгук у серцях вихованців та колег!