Засідання робочої групи по розробленню стратегії розвитку громади

Дата: 17.12.2021 10:29

15 грудня 2021 року відбулося чергове засідання робочої групи по розробленню стратегії розвитку громади.

Було презентовано місію громади, стратегічні та операційні цілі розвитку. Працювали над конкретними заходами, які дозволять досягнути поставленої мети.

Зауважимо, що презентовані матеріали не є остаточними. Тому кожен із жителів громади може подати свої пропозиції та зауваження.

Звертаємось до жителів громади з проханням надати власні пропозиції щодо заходів, які необхідно здійснити для розвитку нашої громади: те, що потрібно зробити першочергово, те, що можна зробити наступним, та те, що потрібно зробити (заходи потрібно пропонувати конкретні, для прикладу: «Ремонт дорожнього покриття вулиці Зарічна с.Тинне», а не «Відремонтувати дороги», тощо) в розрізі операційних цілей стратегії.

Пропозиції та зауваження приймаються протягом тижня за телефоном 0503393340 або на електронну пошту nemovychi_investycij@ukr.net (між словами є нижнє підкреслення).