Святий Миколай завітав до дітлахів Немовицької громади

Дата: 20.12.2021 12:02

Одним з найулюбленіших свят дітей є День Святого Миколая. Діти усього світу загадують бажання і з нетерпінням чекають на їх здійснення.

День Святого Миколая – це чудова нагода відповісти добром на добро. Вже стало гарною традицією у Немовицькій територіальній громаді проводити святкові заходи для наших дітей.

Святий Миколай завітав до закладів освіти нашої громади та вручив діткам чудові подарунки. Діти були задоволені подарункам, розповідали Святому Миколаю вірші, співали пісні та обіцяли бути слухняними цілий рік і з нетерпінням чекатимуть зустрічі в наступному році.

Сердечно дякуємо благодійнкам за матеріальну допомогу, розуміння і підтримку, а також шлемо Вам найтепліші вітання до дня Святого Миколая, бажаємо благополуччя, добра і сімейного затишку. Хай усе хороше зроблене з душею і натхненням повертається до Вас сторицею.