Привітання з Днем Святого Миколая!
День Святого Миколая Чудотворця - це особливе, найсвітліше і найрадісніше свято, яке вчить нас вірити в чудо, як вірять у нього діти, навчає милосердю, доброті та чуйності, згуртованості, всепрощенню та любові до ближніх. Цього дня наші оселі сповнені радістю, світлом, теплом і добрими сподіваннями. Особливі надії на Миколая покладають наші діти, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню втаємничену мрію. Бажаю щоб кожна дитина відчула любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність.
Нехай же і нас усіх він не омине своєю добротою і допомогою. У цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання, завітає в кожен дім і освятить нас своїм благословенням! Доброго всім здоров’я, миру та радості! Нехай у наших оселях панують злагода та любов, затишок та добробут!
З повагою,
сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ