Андріївські вечорниці «Ой, Андрію, даруй нам надію!»

Дата: 13.12.2021 14:15

Зима приносить веселий настрій та багато теплих родинних свят. Серед яких найочікуваніше – день Андрія Первозванного. Напередодні, 13 грудня молодь збиралася, розважалася, а дівчата ворожили на свою долю.

Традиційно, з нагоди цього свята, 12 грудня в закладах культури Немовицької сільської ради відбулися Андріївські вечорниці.

Працівники закладів культури підготували дійство, в якому поєднали минуле та сучасне. Відвідувачі заходу мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів. Народні пісні, щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплий спогад. Юні учасники ворожили, танцювали, співали, колядували, розважалися, кусали Калиту. А завершилося дійство частуванням варениками та солодощами з узваром.