Шлюб за добу

Дата: 03.12.2021 08:41

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН !

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року 502-р "Про запровадження реалізації проекту щодо державної реєстрації шлюбу " (із змінами від 15.11.2017), м.Сарни увійшло до переліку міст, де діятиме "Шлюб за добу ".

Організатором державної реєстрації шлюбу визначено:

- КП готель "Случ" Сарненської міської ради (адреса 34500 Рівненська обл., м.Сарни вул.Соборна,1)

- КЗ «Сарненський історико-етнографічний музей» Сарненської міської ради (адреса 34500 Рівненська обл., м.Сарни вул.Просвіти, 20)

Що потрібно, аби укласти шлюб прискореною процедурою?
- Звернутися до організатора шлюбної церемонії (КП готель "Случ" Сарненської міської ради або КЗ «Сарненський історико-етнографічний музей» Сарненської міської ради  ) подати заяву на реєстрацію шлюбу.
- Обрати дату та час проведення реєстрації.
- Укласти договір про надання послуги з організації проведення реєстрації шлюбу.
- Завітати на власне весілля!

Перелік необхідних документів:
1.Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ що посвідчує особу без громадянства (іноземець або особа без громадянства додає документ, що підтверджує законність його перебування на території України).
2.У разі якщо особи,які бажають зареєструвати шлюб раніше перебували у шлюбі,-документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу.
3.Документи складені іноземною мовою подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.
4.Документи про сплату державного мита та про сплату платних послуг, що надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

Контактний телефон для запису на реєстрацію та консультацій –

КП готель «Случ»(066-44-63-629)

КЗ  «Сарненський історико-етнографічний музей» (066-84-09-178)

Якщо Ви кохані та закохані тоді чекаємо Вас для реєстрації шлюбу!