Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 10:22

Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Вона ніколи не продається і не купується. Культура – це не робота, а місія, яка несе добро та красу. Люди цієї професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей. І сьогодні, в день працівників культури та майстрів народного мистецтва вітаю всіх людей, які за покликанням серця присвячують своє життя мистецтву, намагаються реалізувати себе як особистість через творчість! Бажаю вам професійних успіхів, втілення нових цікавих ідей. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою,

Немовицький сільський голова                                        Олександр ТРОХИМЕЦЬ