В Немовицькому ліцеї здійснено заміну системи опалення

Дата: 05.11.2021 15:24

Урядова програма «Спроможна школа для кращих результатів» – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл. За цією програмою в 2021 році Немовицькій громаді пощастило отримати 15 млн. грн. для реконструкції приміщення початкових класів Немовицького ліцею.

Програма допомагає зробити школи безпечним та комфортним середовищем для кожного учня та вчителя. І важливим елементом у функціонуванні закладу є сучасна система опалення. Саме тому було здійснено заміну старих брикетних котлів на нові, що отоплюються деревною тріскою, яка є одним із найпоширеніших і найдешевших видів біопалива. Котельня буде опалювати як основне приміщення ліцею, так і приміщення початкових класів та закладу дошкільної освіти «Марічка». На жаль, через очікування можливості використання коштів, отриманих громадою по урядовій програмі, за рахунок яких була здійснена заміна котлів, не вдалося вчасно запустити систему опалення, проте з 5 листопада котельня працює в штатному режимі.