Привітання зі святом

Дата: 13.10.2021 16:29

Шановні наші захисники та захисниці!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди потрійного свята: Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю: і в часи козаччини, і під час фашистської навали. Особливо гостро відчуваємо ми вдячність до воїнів-захисників і зараз – під час російської агресії. У важкий для країни час українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків. Тисячі людей живим щитом стали між ворожою силою на Сході та мирною Україною. Багато хто з них, на жаль, віддав за нашу свободу своє життя.

У цей день хочеться побажати усім захисникам міцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця. А Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.

З повагою,

Немовицький сільський голова                                            Олександр ТРОХИМЕЦЬ