A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Засідання сесії Немовицької сільської ради

Дата: 11.10.2021 11:30
Кількість переглядів: 344

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

19 жовтня 2021 о 12 год 00 хв. у приміщенні Будинку культури с.Немовичі (вул.Центральна, 8) відбудеться засідання шістнадцятої сесії Немовицької сільської ради.

Засідання постійних комісій відбудеться перед засіданням сесії 19 жовтня 2021 року о 10 год 00 хв. у приміщенні Немовицької сільської ради.

Орієнтовний порядок денний:

1. Про депутатські запити.

Інформує: Колядко М.І-секретар сільської ради

2. Про внесення змін до місцевих програм Немовицької сільської ради на 2021 рік.

Інформує: Яковець О.І.- начальник фінансового відділу

3. Про внесення змін до бюджету Немовицької сільської ради на 2021 рік.

Інформує: Яковець О.І.- начальник фінансового відділу

4. Про затверджння мережі закладів культури Немовицької сілської ради

Інформує: Радько С.П. – начальник відділу освіти, культури та з питань сім’ї,

 молоді та спорту

5. Про затвердження актів про списання багатоквартирних житлових будинків з балансу Немовицької сільської ради.

Інформує: Колядко М.І-секретар сільської ради

6. Про внесення змін в Додаток до рішення  Немовицької сільської ради № 383 від 11.05.2018 року «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Немовицької сільської ради»

Інформує: Крат О.В.- головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства та документального забезпечення організації роботи

7. Розгляд заяви гр. Бакунець Валентини Валеріївни, жительки с. Зносичі про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1500 га за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови на території Немовицької сільської ради в с. Зносичі по вул. Поліська.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

8. Розгляд заяви гр. Сівач Тетяни Іванівни, жительки с. Зносичі про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1586 га за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови на території Немовицької сільської ради в с. Зносичі по вул. Медова.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

9. Розгляд заяви гр. Сосюка Леоніді Адамовича, жителя с. Зносичі про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3176 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, які за ним обліковуються в с. Зносичі по вул. Центральна.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

10. Розгляд заяви гр. Никончука Михайла Володимировича, жителя с. Зносичі про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3477 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, які за ним обліковуються в с. Зносичі по вул. Молодіжна.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

11. Розгляд заяви гр. Червук Оксани Миколаївни, жительки м. Рівне про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,0804 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення, які за нею обліковуються в с. Зносичі по вул. Набережна.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

12. Розгляд заяви гр. Кичан Ганни Василівни, жительки с. Зносичі про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва орієнтовною площею 0,1144 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення в с. Зносичі по вул. Центральна.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

13. Розгляд заяви гр. Сосюка Леоніді Адамовича, жителя с. Зносичі про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,2270 га за рахунок земель житлової та громадської забудови, які за ним обліковуються в с. Зносичі по вул. Жовтнева, 103.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

14. Розгляд заяви гр. Сивача Григорія Миколайовича, жителя с. Зносичі про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,2092 га за рахунок земель житлової та громадської забудови, які за ним обліковуються в с. Зносичі по вул. Центральна, 86.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

15. Розгляд заяви гр. Червук Оксани Миколаївни, жительки м. Рівне про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,2500 га за рахунок земель житлової та громадської забудови, які за нею обліковуються в с. Зносичі по вул. Набережна, 1.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

16. Розгляд заяви гр. Тишкова Ярослава Івановича, жителя с. Зносичі про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,1800 га кадастровий номер 5625481100:01:003:0314 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови на території Немовицької сільської ради в с. Зносичі по вул. Жовтнева.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

17. Розгляд заяви гр. Трофімова Романа Геннадійовича, жителя с. Зносичі про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га кадастровий номер 5625481100:01:002:0271 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови на території Немовицької сільської ради в с. Зносичі по вул. Поліська.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

18. Розгляд заяви гр. Боротюк Ольги Русланівни, жительки с. Зносичі про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га кадастровий номер 5625481100:01:002:0273 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови на території Немовицької сільської ради в с. Зносичі по вул. Поліська.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

19. Розгляд заяви гр. Котисько Владислава Івановича, жителя с. Зносичі про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га кадастровий номер 5625481100:01:002:0276 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови на території Немовицької сільської ради в с. Зносичі по вул. Поліська.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

20. Розгляд заяви гр. Котисько Віталія Івановича, жителя с. Зносичі про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га кадастровий номер 5625481100:01:002:0277 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови на території Немовицької сільської ради в с. Зносичі по вул. Поліська.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

21. Розгляд заяви гр. Серпутько Анатолія Петровича, жителя с. Зносичі про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,2500 га кадастровий номер 5625481100:01:002:0274 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови на території Немовицької сільської ради в с. Зносичі по вул. Поліська.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

22. Розгляд заяви гр. Никончук Надії Олександрівни, жительки с. Зносичі, про припинення членства в особистому селянському господарстві.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

23. Розгляд заяви гр. Андрієвської Лесі Іванівни, жительки с. Зносичі, про припинення членства в особистому селянському господарстві.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

24. Розгляд заяви гр. Лазарця Віктора Петровича , жителя с.Тинне, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибнаділянка) загальною площею 0,2335 га, яка розташована в с.Тинне, вул. Грибова.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

25. Розгляд заяви гр. Котка Миколи Івановича , жителя с.Тинне, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибнаділянка) загальною площею 0,1967 га, яка розташована в с.Тинне, вул. Грибова.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

26. Розгляд заяви гр. Макарицької Тетяни Степанівної, жительки с. Тинне про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,2190 га, яка розташована в с. Тинне вул. Гагаріна, 5 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

27. Розгляд заяви гр. Гризовської Людмили Іванівної, жительки с. Тинне про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), загальною площею 0,25 га, яка розташована в с. Тинне вул. Вербова,9 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

28. Розгляд заяви гр. Коток Наталії Володимирівної, жительки с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  загальною площею 0,25 га. яка розташована в с. Тинне вул. Лісна.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

29. Розгляд заяви гр. Коток Людмили Петрівни, жительки с. Тинне про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  загальною площею 0,16 га. яка розташована в с. Тинне, хутір Піль.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

30. Розгляд заяви гр. Коток Валентини Данилівни жительки с. Тинне, яка просить надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,25 га, в селі Тинне, хутір Піль, 1.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

31. Розгляд заяви  про земельну ділянку площею 0, 8088 га с. Тинне включити перелік ділянок право оренди яких підлягає для продажу на аукціонах ( торгах).

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

32. Розгляд заяви гр. Артюх Євгенії Іванівни, жительки с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Немовичі вул. Зарічна, площею 0,1500 га.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

33. Розгляд заяви гр. Дідик Алли Анатоліївни , жительки с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Немовичі вул. Зарічна, площею 0,1500 га.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

34. Розгляд заяви гр. Цуман Олександра Сергійовича , жителя с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Немовичі вул. Зарічна, площею 0,1500 га.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

35. Розгляд заяви гр. Боровик Ніни Семенівни , жительки с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Немовичі вул. Зарічна, площею 0,1500 га.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

36. Розгляд заяви гр. Колядко Дмитра Олександровича , жителя с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Немовичі вул. Зарічна, площею 0,1183 га.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

37. Розгляд заяви гр. Кардаш Сергія Омеляновича , жителя с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Немовичі вул.Грушевського, площею 0,1500 га.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

38. Розгляд заяви гр. Овдєєвої Галини Михалівни , жительки с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Немовичі вул. Михнівка, площею 0,1500 га..

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

39. Розгляд заяви гр. Рубцової Віти Мирославівни, жительки с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Немовичі вул. Михнівка, площею 0,1500 га..

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

40. Розгляд заяви гр. Кишенко Інни Миколаївни, жительки с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Немовичі вул. Михнівка, площею 0,116 га.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

41. Розгляд заяви гр. Копищик Наталії Іванівни, жительки с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Немовичі вул. Михнівка, площею 0,1500 га.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

42. Розгляд заяви гр. Жук Андрія Олександровича, жителя с. Немовичі, про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Немовичі вул. Михнівка, площею 0,1500 га..

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

43. Розгляд заяви гр. Ковальчук Івана Івановича, жителя с.Немовичі, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства загальною площею 0,2000 га, (кадастровий номер 5625485400:06:001:0319) яка розташована на території Немовицької сільської ради.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

44. Розгляд заяви гр. Пархомчук Лесі Федорівни та Тарапан Марії Федорівни, жителів с. .Немовичі, про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. Михнівка ,26.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

45. Розгляд заяви гр. Бебіної Ольги Іванівни, Кравченко Едуарда Васильовича,Легкого Артема Олександровича жителів с. Гута-Перейма, про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Гута-Перема, вул. Лісна,34.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

46. Розгляд заяви гр. Набухотного Сергія Миколайовича, жителя с. .Немовичі, про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. Терешкової ,37.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

47. Розгляд заяви гр. Тимчук Олени Анатоліївни, жительки м.Сарни, яка просить надати дозвіл на складання проекту землеустрою, щодо відведення земельної у власність ділянки для індивідуального садівництва в межах с.Немовичі вул. Хміль, площею 0,0396 га.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

48. Розгляд заяви гр. Свиридова Вадима Володимировича жителя с.Немовичі про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства   загальною площею 0,2000 га. (кадастровий номер 5625485400:06:001:0387) яка розташована на території Немовицької сільської ради(урочище «Лядина»).

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

49. Розгляд заяви гр. Свиридової Ніни Юріївни жительки с. Немовичі про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства   загальною площею 0,2000 га. (кадастровий номер 5625485400:06:001:0388) яка розташована на території Немовицької сільської ради(урочище «Лядина»).

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

50. Розгляд заяви гр. Свиридова Володимира Васильовича жителя с.Немовичі про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства   загальною площею 0,2000 га. (кадастровий номер 5625485400:06:001:0389) яка розташована на території Немовицької сільської ради(урочище «Лядина»).

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

51. Розгляд заяви гр. Радько Ганни Яківни, жительки м.Сарни, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства земельна частка (пай), загальною площею 0.8444 га:

Площа 0.8444 га                   кадастровий номер 5625485400:06:002:0156

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

52. Розгляд заяви гр. Кіркової Людмили Петрівни жительки с.Немовичі  про припинення членства в особистому селянському господарстві.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

53. Розгляд заяви гр. Пупко Марії Іванівни жительки с.Немовичі  про припинення членства в особистому селянському господарстві.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

54. Розгляд заяви гр. Бакунець Олександра Івановича жителя  с.Катеринівка  про припинення членства в особистому селянському господарстві.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

55. Розгляд заяви гр. Тимчук Олени Анатоліївни жительки м.Сарни, про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,2500 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. Хміль,20.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

5. Розгляд заяви гр. Малаш Юлії Василівни жительки с. Немовичі, про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) орієнтовною площею 0,1041 га, яка розташована в с. Немовичі, вул. Передсілля ,7.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

57. Розгляд звернення жителів села Катеринівка  про скасування рішення сесії № 545 від 15.06.2021 року.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

58. Розгляд клопотання  сільського голови про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.0030 га. в комунальну власність Немовицькій сільські раді для розміщення,будівництва,експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії в с. Немовичі по вул. Захисників України.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

59. Розгляд клопотання  сільського голови про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.0031 га. в комунальну власність Немовицькій сільські раді для розміщення,будівництва,експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії в с. Немовичі по вул. Яблунева.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

60. Розгляд заяви гр. Пархомчук Олександра Олександровича який просить надати дозвіл на складання проекту землеустрою, щодо відведення земельної  ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с. Немовичі вул. Михнівка, площею 0,2500 га.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

61. Розгляд заяви гр. Болтрик Мирослави Сергіївни про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 1.3831 га. кадастровий номер 5625485400:05:003:0274.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

62. Розгляд клопотання сільського голови Про включення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, набуття права оренди яких, підлягає продажу на земельних торгах (аукціонах) в2021-2022 роках на території Немовицької сільської ради.

Інформує: Трохимець О.П. – сільський голова

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень