30 вересня - День усиновлення

Дата: 30.09.2021 12:04

День усиновлення – національне свято усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, які взяли в свої сім’ї дітей, що за різних обставин втратили рідні сім’ї, який відзначається в Україні щорічно восени 30 вересня.

Невипадково це свято відзначається в день святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Це свято життєвої мудрості та досвіду, свято великої душі та великого терпіння, а головне милосердя та любові.

Служба у справах дітей Немовицької сільської ради щиро вітає всіх усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків – вихователів з Днем усиновлення!

Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди свята. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею душевне тепло, почули довгоочікувані слова «тато» і «мама». Ми щиро пишаємось вами.

Нехай посаджені вами зерна добра і любові проростуть в дитячих душах пишним цвітом. Щастя Вам, добра, миру та благополуччя!