Вітання з професійним святом

Дата: 30.09.2021 11:56

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. З давніх часів бібліотеки були храмами книги, острівцями духовності й культури, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники - лікарями людських душ. Бібліотекарі є справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу. Ви вірні збирачі духовних скарбів. Саме, бібліотекарі, допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

Тож, висловлюю Вам вдячність за багатогранну благородну діяльність, бажаю Вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів та звершень, у Вашій просвітницькій справі.

З повагою,

Сільський голова                                                          Олександр ТРОХИМЕЦЬ