Участь у святі народної хореогафії "Покутські витоки"

Дата: 20.08.2021 16:34

З 17  по 19 серпня 2021 року в Коломиї проходив VI Всеукраїнський відкритий фестиваль народної хореографії «Покутські витоки». Урочисте відкриття відбулося 17 серпня   в Коломийському міському палаці культури «Народний дім». Мистецька акція була за початкова в 2016 році  з  метою популяризації українського танцю та строїв.

На цьогорічне  свято  народного танцю завітало 32 колективи, які презентувати танці  восьми регіонів України. Серед учасників єдиними представниками з Рівненської області був наш хореографічний колектив «Світанок», Немовицького будинку культури, керівник Тетяна Смоляк. Зі своїми вокально-хореографічними композиціями «Веснянки» та «Дуботанець» учасники здобули третє призове місце. Вітаємо колектив з поповненням скарбниці досягнень та бажаємо нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів. Пишаємося вами, щиро дякуємо за талант і любов до танцю. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників!