Центр з вакцинації населення у м.Сарни, запрошує отримати щеплення проти COVID-19 усіх охочих

Дата: 27.07.2021 08:50

Центр працює щоденно з 9-ї до 17-ї години на базі спорткомплексу «Сарни-Арена», який знаходиться за адресою: м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, 1.

У центрі сьогодні наявні вакцини CoronaVac та Pfizer, які схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Вакцинація проводиться безкоштовно, зробити щеплення можуть усі охочі віком від 18 років. При собі громадянин повинен мати паспорт та ідентифікаційний код.

Варто зазначити, що для максимального захисту від COVID-19 необхідно введення двох доз вакцини. Другу дозу вакцини можна буде отримати в цьому ж центрі або в зручних для громадян пунктах щеплень.  Всі пацієнти, які пройшли повний курс вакцинації отримають сертифікат міжнародного зразка - або в паперовому варіанті, або цифровий через сервіс «Дія».

Пам’ятайте: вакцинація запобігає важкому перебігу коронавірусної хвороби.