Анкетування для жителів Немовицької громади щодо розроблення стратегії розвитку на 2022-2027 роки

Дата: 01.07.2021 09:01

Зазвичай, після свого становлення об’єднані територіальні громади приділяють значну увагу розвитку інфраструктури населених пунктів: ремонту доріг, садочків, шкіл, будівель медичних закладів, інших об’єктів інфраструктури тощо.

Це дуже важливий аспект. Але, для стимулювання спроможності громади цього недостатньо, потрібно не лише користуватися коштами, а й збільшувати надходження, розвивати економічний потенціал. Адже для того, щоб щось витрачати, потрібно щось заробляти. Вже зараз ми бачимо, що фінансові можливості нашої громади не покривають усіх потреб. Надіятись лише на субвенції та дотації з державного бюджету просто неможливо. Потрібно шукати свій шлях. Саме тому, було прийняте рішення розпочати процес розроблення стратегії розвитку нашої громади.

Рішенням сесії була створена робоча група по розробленню стратегії розвитку Немовицької сільської ради на 2022-2027 рр. Проте, для створення повноцінного та дієвого документа дуже важливою є думка кожного жителя громади. Тому ми розробили анкети, в яких ви можете анонімно викласти власні погляди на подальший розвиток Немовицької громади.

Приділіть увагу своєму майбутньому – заповніть анкету на сайті громади або на сторінці у мережі FaceBook.

Для розуміння того, що ми хочемо бачити в нашому краї в майбутньому та для вироблення спільного бачення напрямку розвитку громади, дуже важливою є думка кожного з вас!

Анкета для жителів Немовицької громади щодо розроблення стратегії розвитку на 2022-2027 роки