Відзначили День молоді та 25 річницю Конституції України

Дата: 29.06.2021 15:29

27 червня 2021 року зі сцен закладів культури Немовицької сільської ради зазвучали привітання з Днем молоді та 25-ю річницею Конституції України. Ці два свята тісно пов’язані між собою. Тому не даремно їх святкування об’єднали в одне, адже обов’язки кожного громадянина базуються на Конституції України, а наша молодь сьогодні розбудовує і дбає про цілісність і незалежність нашої держави, благополуччя її громадян.

День видався насиченим та яскравим. Спортивні змагання обєднали всіх – і дітей, і молодь, і дорослих. Під час концертної програми грамотами сільського голови нагородили молодих людей, які проявляють активну громадянську позицію, мають вагомі здобутки у тій чи іншій сфері діяльності. Завершилося свято молодіжною дискотекою.