Послуги патронатного догляду в с.Тинне

Дата: 16.06.2021 09:08

14 червня 2021 р.в Немовицькій територіальній громаді відбулася надзвичайно важлива подія, відповідно до постанови КМУ №148 від   16 березня 2017 р  "Деякі питання  здійснення патронату над дитиною" на території громади та в Сарненському районі в цілому зафунуціонувала перша в північному регіоні Рівненської області патронатна сім'я.

Патронатний вихователь Шудько Анатолій Іванович та його дружина Тетяна Іванівна будуть надавати послуги патронатного догляду в с.Тинне Сарненського району, вони успішно пройшли навчання відповідно до програми затвердженої Мінсоцполітики з догляду за дітьми та домедичної підготовки.  І вже, органом опіки та піклування Сарненської РДА спільно зі службою у справах дітей Немовицької сільської ради було влаштовоно троє малолітніх дітей строком на три місяці за заявою батьків, які перебувають у складних життєвих обставинах. Бажаємо нашому патронатному вихователю та його помічнику успіху у такій нелегкій і вкрай важливій справі.