Вітаємо наших учнів з хорошими результатами у змаганнях зі спортивного орієнтування

Дата: 31.05.2021 17:02

Насиченими та яскравими видалися дні 28-29 травня для учнів закладів загальної середньої освіти, які взяли участь у змаганнях зі спортивного орієнтування, що проходили в лісовому масиві біля села Грушівка Степанської селищної ради. На захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей прибуло 9 команд з Немовицької, Малинської, Клесівської, та Сарненської територіальних громад. Учні закладів освіти Немовицької громади отримали чимало нагород. За загальними результатами Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. виборола ІІ місце, Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ місце, Тинненська ЗОШ ІV місце.

Пишаємося нашими спортсменами, ви - найкращі!!! Молодці, так тримати!!! Сили волі, енергії та нових перемог!!!